Wytrzymałe deski tarasowe – Poznań

Proponujemy szeroką ofertę desek tarasowych, które doskonale sprawdzą się w różnych wariantach tarasu. W zależności od indywidualnych preferencji klienci mogą zdecydować się na wybudowanie tarasu kompozytowego lub drewnianego. Chętnie podpowiemy, który wariant będzie najlepszym rozwiązaniem, biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania. Za naszym pośrednictwem można zamówić deski tarasowe o niestandardowej kolorystyce – zapraszamy do skorzystania z naszych usług na terenie Poznania i okolic.

Która deska tarasowa jest najlepsza?

Udostępniamy bogaty wybór desek tarasowych, ale dbamy o to, aby każdy wariant wyróżniał się jak najlepszą wytrzymałością oraz walorami estetycznymi. Dostarczamy naturalne surowce do wybudowania tarasu drewnianego lub kompozytowego. Jeśli kogoś interesuje oryginalna deska tarasowa, chętnie podpowiemy, na które propozycje powinien zwrócić uwagę – Leszno i okolice to główny rejon naszej działalności.

Nowoczesne tarasy drewniane lub kompozytowe

Kiedy wiosenną porą pierwsze promienie słońca zaglądają do ogrodu czy na balkon, chciałoby się po prostu odpocząć w zacisznym miejscu, spędzić ze znajomymi wspólny czas na świeżym powietrzu czy zwyczajnie poczytać ulubioną książkę.
Efektowny taras przy domu świetnie sprawdzi się w roli przyjemnego kącika, który zapewni beztroski relaks w promieniach słońca. W dzisiejszych czasach z łatwością można stworzyć eleganckie patio, wykorzystując specjalnie przygotowane deski tarasowe. Powszechnie stosuje się teraz dwa rodzaje surowców. Jednym z nich jest drewno egzotyczne – piękne z natury, dodające szyku i nieprzemijającej elegancji, które wspaniale zdobi całą posesję. Drugim surowcem jest deska tarasowa wykonana z kompozytu – mieszaniny materiału drzewnego ze sztucznym spoiwem. Wykorzystując to rozwiązanie, można uzyskać piękny i zarazem bardzo trwały taras, który stanie się idealnym miejscem na wypoczynek. Niezależnie od wyboru, każda deska tarasowa zachwyca wyjątkową prezencją – nasza firma oferuje bardzo szeroki wybór tego typu materiałów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w Poznaniu, Lesznie i okolicach – dzięki nam przekonasz się, że deska tarasowa może być ozdobą całej nieruchomości.

tarasy kompozytowe

Tarasy kompozytowe

 

 • Wykonane są z mieszaniny pyłu drzewnego z tworzywem sztucznym,
 • są przyjemne w dotyku,
 • wysokiej jakości deski z kompozytu doskonale radzą sobie z czynnikami atmosferycznymi, takimi jak wilgoć, dzięki czemu nie dochodzi do „puchnięcia” i rozwarstwiania się desek,
 • nie ulegają zagrzybieniu, a także nie zagrażają im insekty,
 • dzięki wysokojakościowym surowcom są niepalne,
 • jest to tańsze, a przy tym równie eleganckie rozwiązanie, jak wykorzystanie desek z czystego drewna,
 • nie wymagają specjalnej konserwacji i pielęgnacji, a cieszą swojego właściciela pięknem i funkcjonalnością przez wiele lat.

tarasy drewniane

Tarasy drewniane

 

 • Wykonane są zazwyczaj z drewna egzotycznego lub typu Thermo,
 • deski dostępne są w najróżniejszych barwach i odcieniach, dzięki czemu można je dobrać do swoich preferencji,
 • zawsze prezentują się niezwykle elegancko,
 • dzięki zastosowaniu drewna egzotycznego lub specjalnie obrobionego termicznie są wytrzymałe na oddziaływanie wilgoci, jak i dużego nasłonecznienia,
 • cechują się dużą trwałością i odpornością na zarysowania,
 • są łatwe w utrzymaniu – nie wymagają dodatkowej konserwacji, wystarczy je olejować w celu utrzymania naturalnego koloru,
 • są odporne na oddziaływanie grzybów i korników.

W salonie Dębowy Młyn odnajdą Państwo szeroki wybór zarówno czysto drewnianych desek tarasowych, jak i kompozytowych. Proponowane przez nas salon deski tarasowe pochodzą od najlepszych producentów, którzy dokładają wszelkich starań w selekcji i obróbce swojego materiału. My zaś nie tylko udostępniamy materiały w atrakcyjnych cenach, ale dodatkowo służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Oferujemy również materiały łączne, takie jak na przykład wkręty. Jeśli interesują Ciebie deski tarasowe w nietypowych odsłonach kolorystycznych, nasza firma działająca na terenie Poznania spełni Twoje oczekiwania.

Jaka zaś deska tarasowa na Państwa patio będzie najlepsza? Warto się nad tym bardziej pochylić, gdyż zarówno jeden surowiec, jak i drugi, ma swoje wyjątkowe cechy.