Cyklinowanie parkietu – Poznań

Każde drewno, nawet to najszlachetniejsze, może stracić swój blask. Rysy i inne uszkodzenia powstałe w czasie użytkowania często szpecą całe podłogi drewniane. Samo malowanie czy lakierowanie zazwyczaj nie jest najlepszym wyjściem – oznacza tylko maskowanie uszkodzeń parkietu. O wiele lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnych usług parkieciarskich. Cyklinowanie podłóg to proces kilkuetapowy, na który składa się szlifowanie, szpachlowanie i polerowanie parkietu w celu przywrócenia mu pięknego wyglądu.

Profesjonalne cyklinowanie – Poznań

Nasz salon oferuje nie tylko duży wybór wysokiej jakości podłóg, ale też kompleksowe usługi z zakresu odnawiania parkietu. Jeśli więc poszukujesz specjalistów, którzy mogą wykonać profesjonalne cyklinowanie podłóg w Poznaniu i okolicach – w Dębowym Młynie znajdziesz pomoc, jakiej potrzebujesz. Renowacja drewnianych podłóg to prosty sposób na przywrócenie im blasku, tak by ponownie zachwycały swoim wyjątkowym stylem i elegancją. Nie boimy się wyzwań – możemy podjąć się wykonania usługi nawet w przypadku widocznie zniszczonego parkietu.

Dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu cyklinowanie parkietu w naszym wykonaniu przebiega szybko i sprawnie. Oferujemy kompleksowe usługi, które obejmują również szpachlowanie, czyli uzupełnianie ubytków w zniszczonych płytkach parkietowych. W zależności od aktualnego stanu podłogi dostosowujemy do niej odpowiednie środki wypełniające. Dbamy także o prace wykończeniowe – cyklinowanie podłogi wieńczy kompleksowe polerowanie powierzchni.

Profesjonalny sprzęt i doświadczenie w pracach parkieciarskich

Zanim powstał nasz salon, przez długie lata zajmowaliśmy się świadczeniem profesjonalnych usług parkieciarskich w okolicach Leszna i Poznania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że drewniany parkiet to więcej niż tylko podłoga – to ozdoba całego wnętrza, która może świetnie podkreślać charakter danego pomieszczenia. Niestety, z biegiem czasu nawet najbardziej wytrzymała drewniana powierzchnia traci swój naturalny urok. Z myślą o przeciwdziałaniu nieestetycznym nierównościom proponujemy naszym klientom profesjonalne usługi cyklinowania parkietów w Poznaniu, Lesznie i okolicach.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy zaoferować kompleksową usługę, od doradztwa w wyborze podłóg po pomoc w dbaniu o nie. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który pozwala wykonać cyklinowanie podłogi nawet w przypadku bardziej zniszczonych desek. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i starannie dobieramy stosowane metody, tak by renowacja przebiegała sprawnie, a cyklinowane powierzchnie były wyraźnie odświeżone.

Poznań - cyklinowanie parkietów
cyklinowanie parkietów w Lesznie i Poznaniu

Kompleksowe cyklinowanie parkietów w Lesznie i Poznaniu

Jednym z atutów naszej oferty jest gwarancja kompleksowej renowacji parkietu, która obejmuje prace naprawcze oraz pielęgnacyjne według opracowanego systemu działania. Jak wygląda cały proces?

  • Cyklinowanie rozpoczynamy od dokładnego wyszlifowania nawierzchni, dzięki czemu pozbywamy się starej, zniszczonej powłoki.
  • Po tym etapie, jeśli gdzieś występują głębsze ubytki, stosujemy specjalne mieszanki wypełniające, odpowiadające kolorowi podłogi.
  • Po nałożeniu i wyschnięciu wypełniacza ma miejsce ponowne szlifowanie parkietu, aby uzyskać pożądaną gładkość.
  • Następnie podłoga zostaje porządnie wypolerowana, by uwydatnić jej piękno.
  • Na koniec zostaje lakierowanie lub olejowanie, które zabezpieczy efekt prac.

Korzystamy z najlepszych materiałów, nowoczesnych sprzętów i na każdym etapie dostosowujemy działanie do bieżącego stanu podłogi, dzięki czemu wykonane przez nas cyklinowanie podłóg w Lesznie w efektowny sposób odnawia drewniane parkiety. Usługi realizujemy na doskonałych warunkach i zapewniamy konkurencyjne ceny – zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami świadczonych usług.

Cyklinowanie bezpyłowe podłóg

Zapewniamy cyklinowanie bezpyłowe w Poznaniu, Lesznie i okolicach. To wygodna metoda zarówno dla nas, ponieważ brak uciążliwego kurzu pozwala nam szybciej zrealizować daną usługę, jak i klientów, którzy nie muszą martwić się pyłem zalegającym w każdym zakamarku pomieszczenia. Zachęcamy do skorzystania z naszej profesjonalnej usługi cyklinowania parkietów. Gwarantujemy skuteczność i świetne rezultaty, dzięki którym podłoga znów stanie się piękną ozdobą domu.