Profesjonalna usługa cyklinowania parkietów

Każde drewno, nawet to najszlachetniejsze, może stracić swój blask. Rysy i inne uszkodzenia powstałe w czasie użytkowania często szpecą całą podłogę. Samo malowanie czy lakierowanie nie zawsze jest najlepszym wyjściem – jest to tylko maskowanie uszkodzeń podłogi.

O wiele lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnych usług parkieciarskich. Nasz salon oferuje nie tylko obszerny wybór najróżniejszych podłóg, ale także najwyższej jakości prace odnawiania parkietów. Jeśli więc poszukujecie Państwo specjalistów, którzy mogą Wam zaproponować profesjonalne cyklinowanie – w Dębowym Młynie znajdziecie pomoc, jakiej potrzebujecie.

Profesjonalny sprzęt i doświadczenie w pracach parkieciarskich

Nim powstał nasz salon, przez długie lata zajmowaliśmy się świadczeniem profesjonalnych usług parkieciarskich w okolicach Leszna i Poznania. W naszym odczuciu drewniany parkiet nie jest tylko podłogą – to ozdoba całego wnętrza, która podkreśla charakter danego pomieszczenia. Bez pięknej podłogi pokój byłby często pusty i bez wyrazu. Naturalne drewno zaś budzi całą przestrzeń do życia.

Z momentem założenia salonu nie porzuciliśmy usługi cyklinowania. Przeciwnie! Teraz uważamy, że możemy świadczyć naszym klientom kompleksową usługę, od doradztwa w wyborze podłóg po dbanie o nie. Dysponujemy nie tylko niezbędnym doświadczeniem, które gromadziliśmy przez lata naszej działalności, ale także profesjonalnym sprzętem. W tej kombinacji możemy Państwu zagwarantować pięknie odnowiony drewniany parkiet, który z całą pewnością znów będzie zachwycać i Was, i Waszych gości.

Jak wygląda ten proces? Prace rozpoczynamy od dokładnego wyszlifowania nawierzchni, dzięki czemu pozbywamy się starej, zniszczonej powłoki. Po tym etapie, jeśli gdzieś występują głębsze ubytki, stosujemy specjalne mieszanki wypełniające, odpowiadające kolorowi podłogi. Po nałożeniu i wyschnięciu wypełniacza szlifujemy parkiet po raz kolejny, aby uzyskać pożądaną gładkość. Następnie podłoga zostaje porządnie wypolerowana, by uwydatnić jej piękno. Na koniec zostaje lakierowanie lub olejowanie, które zabezpieczy efekt prac.

Cyklinowanie parkietów bez pyłu

Co dla wielu klientów może być dodatkową zaletą, a dla nas samych stanowi ułatwienie naszej pracy, to fakt, że wykonujemy cyklinowanie bezpyłowe. Dzięki temu wykonane przez nas usługi nie pozostawiają tak wiele męczącego kurzu, a my sami możemy wykonać je szybciej.

Jeśli więc poszukujecie Państwo w Wielkopolsce, szczególnie w okolicach Leszna lub Poznania profesjonalnej usługi cyklinowania parkietów, to zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji – gwarantujemy, że Wasze podłogi będą na nowo piękną ozdobą domu.