Deski lite Flooria

Drewno we wnętrzu ma w sobie coś wyjątkowego, niekiedy szlachetnego czy wręcz magicznego. Naturalny akcent drewna nadaje bowiem ton całej przestrzeni, sprawia że jest ona spokojniejsza, bardziej elegancka, pełna charakteru i harmonii. Poza wymiarem estetycznym dębowe czy jesionowe parkiety zapewniają także lepsze tłumienie dźwięków, ciepło oraz większą trwałość niż podłogi z innego materiału.

deski lite Flooria

dąb Naturalny

dąb Standard

dąb Rustical

dąb Alabaster lakierowany

dąb Gobi

dąb Bielony

dąb Perła

dąb Platyna

dąb Silgrey

dąb Topaz

dąb Karmel

dąb Orzech

jesion Jasny

jesion Królewski

jesion Naturalny

jesion Standard

jesion Bielony

jesion bursztyn Selekt

jesion bursztyn Standard

jesion koniak Selekt

jesion koniak Standard

Stawiamy na solidność, tradycyjne rzemiosło i różnorodność, dlatego oferujemy zarówno klasyczne deski lite oraz warstwowe z drewna rodzimego, zachwycające bogactwem kolorystyki i głębią barw drewna egzotyczne, jak również szykowne jodełki, mozaiki. Te ostatnie dobrze sprawdzają się w luksusowych, przestronnych pokojach, zwłaszcza gdy komponują się z meblami oraz resztą wystroju. Klasyką samą w sobie są niewątpliwie jodełki francuskie, które święciły triumfy już w XVI wieku na dworze Franciszka I Walezjusza. Te układane w charakterystyczny ukośny sposób deski, staną się ozdobą zarówno nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, jak i tych bardziej okazałych.

Dla dużych przestrzeni, wymagających niekonwencjonalnych rozwiązań, proponujemy serię podłóg ChapelParket – stonowane, spokojne barwy, postarzane autorską metodą heblowania deski, spotykają się tu z kreatywnością projektantów, którzy proponują całkowicie oryginalne i niepowtarzalne współczesne wzory. Dobranie perfekcyjnego parkietu, to nie tylko dylemat domowników, właścicieli hoteli czy restauracji, ale także przedstawicieli przemysłu i instytucji publicznych. Z myślą o nich powstały podłogi sportowe o zwiększonej wytrzymałości i technologii montażu, a także uniwersalne mozaiki przemysłowe.