Podłogi drewniane – ponadczasowa naturalność

Surowce naturalne stosowane są od wieków w budownictwie i urządzaniu wnętrz. Podłogi drewniane to ponadczasowe rozwiązanie w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Wpisują się w nowoczesne i klasyczne aranżacje swoją estetyką, ciepłem i naturalnością. Jeśli marzy Ci się podłoga drewniana, to zapraszamy do przejrzenia naszych propozycji w tym zakresie. Nasz salon mieści się w Lesznie, ale chętnie z jego oferty korzystają także klienci z takich miejscowości jak m.in. Leszno, Poznań, Gniezno, Śrem, Pobiedziska, Swarzędz, Września, Środa Wielkopolska czy Wrocław. Wielbiciele zarówno stonowanej, jednolitej faktury, jak i ci, którzy gustują w podłogach o urozmaiconym rysunku słojów (małe lub większe sęki) znajdą tu dla siebie wiele ciekawych opcji do wyboru. W szczególny sposób polecamy deskę dębową. Jest to materiał szlachetnym szlachetny i niezwykle wytrzymały. Dąb to drzewo długowieczne, cechujące się drewnem twardym i ciężkim. Deski podłogowe dębowe są bardzo praktyczne – odporne na ścieranie, stabilne, pięknie się prezentujące i służyć mogą przez lata. Łączą w sobie klasykę i elegancję, które wpasować można do tradycyjnie urządzonych wnętrz oraz tych, w których dominuje nowoczesność.

Deska dębowa z naszej kolekcji dostępna jest zarówno w naturalnym odcieniu, jak i bielona, barwiona, wędzona, olejowana, czarna, w odcieniu miodowym oraz w wielu innych. W tak bogatym asortymencie kolorów oraz wymiarów każdy klient wyszuka najlepsze dla siebie deski podłogowe, dzięki którym pomieszczenie nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Deski drewniane – praktyczny i efektowny element dekoracyjny

Wybierając podłogi drewniane, zyskuje się bardzo praktyczne podłoże, które jest odporne na działanie różnych czynników zewnętrznych i wytrzymałe. Oprócz tego deski drewniane są doskonałym, efektownym elementem dekoracyjnym praktycznie dla każdego wnętrza. Intrygują swoją barwą i fakturą, jaką może zaoferować tylko natura.

Prowadząc salon, współpracujemy na co dzień z wieloma markowymi dostawcami desek podłogowych takich jak np. Walczak. Podłogi zarówno tego producenta, jak i innych są wykonane z najwyższej jakości różnych gatunków i klas drewna.

Proponowane przez nas deski drewniane podłogowe można zamówić zarówno w surowym stanie, jak i ze specjalnym wykończeniem. Gwarantujemy perfekcyjne i równomierne wybarwienie podłóg. Pokrywamy je np. twardym olejem woskowym, który pozwala uzyskać naturalną i bardzo przyjemną w dotyku powierzchnię deski lub alternatywnie lakierujemy, co chroni ją skutecznie przed zabrudzeniem, a jednocześnie nadaje jej solidności i gładkości.

Podłogi drewniane z Dębowego Młyna z Leszna to doskonały wybór na lata! Nasi specjaliści są do dyspozycji klientów i chętnie doradzą jaki gatunek drewna będzie optymalnym rozwiązaniem. Deskę dębową i każdą inną można dotknąć oraz zapoznać się dokładnie z jej strukturą i charakterystyką. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu. Podłogi drewniane dębowe i inne to uniwersalny wybór – przekonaj się już dziś!