Panele

Drewno we wnętrzu ma w sobie coś wyjątkowego, niekiedy szlachetnego czy wręcz magicznego. Naturalny akcent drewna nadaje bowiem ton całej przestrzeni, sprawia że jest ona spokojniejsza, bardziej elegancka, pełna charakteru i harmonii. Poza wymiarem estetycznym dębowe czy jesionowe parkiety zapewniają także lepsze tłumienie dźwięków, ciepło oraz większą trwałość niż podłogi z innego materiału.

Chcesz kupić panele w Poznaniu?

Dębowy Młyn – ponad 25 lat doświadczenia – fachowe doradztwo, bezpłatna wycena!

Stawiamy na solidność, tradycyjne rzemiosło i różnorodność, dlatego oferujemy zarówno klasyczne deski lite oraz warstwowe z drewna rodzimego, zachwycające bogactwem kolorystyki i głębią barw drewna egzotyczne, jak również szykowne jodełki, mozaiki. Te ostatnie dobrze sprawdzają się w luksusowych, przestronnych pokojach, zwłaszcza gdy komponują się z meblami oraz resztą wystroju. Klasyką samą w sobie są niewątpliwie jodełki francuskie, które święciły triumfy już w XVI wieku na dworze Franciszka I Walezjusza. Te układane w charakterystyczny ukośny sposób deski, staną się ozdobą zarówno nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, jak i tych bardziej okazałych.

Dla dużych przestrzeni, wymagających niekonwencjonalnych rozwiązań, proponujemy serię podłóg ChapelParket – stonowane, spokojne barwy, postarzane autorską metodą heblowania deski, spotykają się tu z kreatywnością projektantów, którzy proponują całkowicie oryginalne i niepowtarzalne współczesne wzory. Dobranie perfekcyjnego parkietu, to nie tylko dylemat domowników, właścicieli hoteli czy restauracji, ale także przedstawicieli przemysłu i instytucji publicznych. Z myślą o nich powstały podłogi sportowe o zwiększonej wytrzymałości i technologii montażu, a także uniwersalne mozaiki przemysłowe.