Historia firmy

Firma „Dębowy Młyn” to ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia. Przez lata pracy w wykonawstwie nasza rodzinna firma oferowała klientom wysokiej jakości usługi parkieciarskie. Aktualnie możemy obsłużyć Państwa kompleksowo, oferując drewno na podłogi, tarasy i elewacje, wysokiej jakości chemię oraz usługę. Możemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem, doradzając już na etapie podejmowania decyzji jaką podłogę wybrać, tak by decyzja ta była dobra i świadoma.

Nasz salon

Nazwa naszego salonu „Dębowy Młyn” ma kojarzyć się przede wszystkim z polską historią i tradycją. Jest to również gra słów, gdyż słowo „młyn” oznacza także zawrót głowy związany z bogactwem możliwości jakie daje Państwu oferta naszego salonu. Otwierając salon sprzedażowy „Dębowy Młyn” zaprosiliśmy do współpracy jedynie dostawców, co do których podczas wieloletniej współpracy uzyskaliśmy pewność, iż oferują produkty najwyższej jakości, gdyż na pierwszym miejscu zawsze stawiać będziemy na jakość.

Łukasz Adamczak

Działalność gospodarczą zajmującą się realizacją usług parkieciarskich założyłem w 2005 r. Lata praktyki pozwoliły mi zetknąć się właściwie z każdym rodzajem drewnianej podłogi, zarówno jeśli chodzi o gatunek drewna, jak i jego wykończenie. Zdobyłem dzięki temu niezbędne doświadczenie by podejmować się nawet najbardziej skomplikowanych realizacji. Dewizą mojej działalności jest przeświadczenie, że drewniane podłogi należy tworzyć z pasją, gdyż tylko wówczas stają się naprawdę piękne.

Leszek Adamczak

Moja kariera zawodowa od zawsze związana była z drewnem, które bezsprzecznie uważam za najbardziej wdzięczny materiał do obróbki. I choć działalność parkieciarską rozpocząłem w roku 1990, to była ona poprzedzona wieloma latami praktyki stolarskiej. Praktyka ta umożliwia mi aktualnie sprostać najbardziej wymagającym i różnorodnym zadaniom jakie stawia inwestor, chcący mieć w swoim domu coś więcej niż tylko drewnianą podłogę.

Poznań

Oferujemy klientom wysokiej jakości usługi parkieciarskie, realizując zlecenia na terenie całego Poznania i okolic. W zakres naszej oferty wchodzi m.in. profesjonalne cyklinowanie parkietów w Poznaniu, ale zajmujemy się także układaniem podłóg sportowych, tarasów i elewacji drewnianych.

Środa Wielkopolska

Z naszej oferty podłóg drewnianych i parkietów mogą skorzystać klienci ze Środy Wielkopolskiej. Wykonywane przez nas posadzki stanowią ponadczasowe rozwiązanie w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu, urzekając swoją naturalnością, estetyką i ciepłem.

Leszno

Jednym z miast, w którym wykonujemy parkiety, tarasy oraz elewacje jest Leszno. Kompleksowo i rzetelnie realizujemy podłogi w mieszkaniach, biurach, salach gimnastycznych, a także w różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej.

Gniezno

Proponujemy deski podłogowe i tarasowe w Gnieźnie i okolicach. Nasze podłogi są całkowicie naturalne i wyróżniają się bardzo dobrą izolacyjnością akustyczną oraz termiczną, nadając pomieszczeniom ciepłego i zarazem eleganckiego wyglądu.

Pobiedziska

Nasza firma zajmuje się kompleksowym układaniem podłóg na terenie miejscowości Pobiedziska i okolic. W swoim asortymencie posiadamy zarówno materiały z polskich gatunków drewna, jak i bogatą gamę parkietów oraz desek z drewna egzotycznego.

Swarzędz

Jednym z miast, w którym realizujemy podłogi drewniane, jest Swarzędz. Do układania posadzek wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu niezwykłą trwałość, wytrzymałość oraz estetykę naszych podłóg.

Września

Oferujemy deski drewniane we Wrześni i okolicach. W naszym asortymencie wiele ciekawych opcji do wyboru znajdą zarówno wielbiciele stonowanej, jednolitej faktury, jak i wszyscy, którzy gustują w oryginalnych podłogach o urozmaiconym rysunku słojów.