Chemia do podłóg

Do wykończenia i czyszczenia podłóg drewnianych niezbędne są specjalistyczne preparaty, które podkreślą ich piękno, ale też zabezpieczą powierzchnię przez odbarwieniami i zarysowaniami. W ofercie mamy starannie wyselekcjonowane środki od cenionych na rynku marek Loba i Wakol.

Środki do profesjonalnego montażu i wykończenia podłogi

Mozaiki, panele czy deski drewniane wymagają profesjonalnego montażu i zabezpieczenia, by zachować piękny wygląd i jakość na lata. Z pomocą przychodzą środki do gruntowania powierzchni, wysokiej jakości kleje do montażu podłóg, a także oleje pielęgnacyjne, płyny do woskowania, ochrony przed zabrudzeniami oraz mycia ręcznego i mechanicznego.

Skuteczne preparaty do mycia podłóg z drewna

Nowa podłoga z drewnianych desek czy paneli prezentuje się wyjątkowo, ale dla utrzymania tego efektu należy o nią odpowiednio dbać. Nieocenioną pomocą będą wszelkiego rodzaju płyny do mycia, lakiery, oleje i woski. Zapewniamy preparaty do codziennej pielęgnacji i czyszczenia podłóg, do mycia ręcznego i mechanicznego oraz profesjonalne środki, które poradzą sobie nawet z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami.

Chemia do drewnianych podłóg od sprawdzonych producentów

Proponujemy sprawdzone rozwiązania od niemieckich producentów – Loba i Wakol, które cieszą się uznaniem na całym świecie, zarówno wśród osób prywatnych, jak i fachowców. Każdy ze środków chemicznych jest dostosowany do odmiennych powierzchni i ma nieco inne zastosowanie. Na przykład WaxCleaner sprawdzi się w przypadku podłóg olejowanych, nadając im połysku i tworząc powłokę antypoślizgową. Przy układaniu nowej podłogi przydadzą się masy wyrównujące i szpachlowe, z kolei przy pracach wykończeniowych i renowacyjnych — wypełniacz do szczelin.