Chemia do podłóg

W domu, w biurze, hotelu, restauracji czy w przemyśle – podłogi by były piękne i służyły na długie lata zawsze wymagają profesjonalnego montażu i pielęgnacji. Z pomocą przychodzą środki do gruntowania powierzchni, wysokiej jakości kleje do montażu mozaik, paneli czy drewnianych desek, a także oleje pielęgnacyjne, płyny do czyszczenia, woskowania oraz ochrony przed zabrudzeniami.

Proponujemy sprawdzone rozwiązania od niemieckich producentów – Loba i Wakol, które cieszą się uznaniem na całym świecie, zarówno wśród osób prywatnych, jak i fachowców. Każdy ze środków chemicznych jest dostosowany do odmiennych powierzchni, ma nieco inne zastosowanie. I tak oto, WaxCleaner sprawdzi się w przypadku podłóg olejowanych, nadając im połysku. Jest także idealny do pomieszczeń, w którym biegają dzieci, występuje duży ruch, bowiem tworzy powłokę antypoślizgową. Osobom, które remontują dom i kładą nowe podłogi z pewnością przypadną do gustu masy wyrównujące Wakol, jak również masy szpachlowe. Przy pracach wykończeniowych i renowacyjnych natomiast przydatny okaże się wypełniacz do szczelin, który wnika w zagłębienia po gwoździach i odstępach pomiędzy fugami.

Gdy ściana została zaszpachlowana, a podłogi zostały trwale przytwierdzone do podłoża przychodzi czas na efekt końcowy – elegancko prezentujące się deski czy olśniewające elegancją mozaiki. By podtrzymać ten efekt na długo nieocenione mogą okazać się lakiery, oleje, woski oraz środki do mycia i pielęgnacji drewna. Wszak dobra prezencja to podstawa.