Podłogi Chapel Parket – Holenderska jakość

Jako dystrybutorzy drewnianych podłóg, doskonale wiemy, że dla naszych klientów liczy się nie tylko piękno, ale też i to, aby drewno, które zostało wykorzystane do ich produkcji, pochodziło z lasów, którymi zarządza się zgodnie z zasadami zrównoważonego gospodarowania.

Na szczęście wiemy, którzy producenci łączą piękno naturalnego drewna z odpowiedzialnością przed naturą i przyszłymi pokoleniami. Holenderski producent podłóg, jakim jest Chapel Parket, dostarcza szerokiego wyboru wyjątkowo pięknych desek parkietowych. Dzięki specjalistycznej obróbce uwydatniają to, co w drewnie najpiękniejsze – niepowtarzalne wzory słojów i sęków. Dzięki temu podłoga wykonana z desek tej marki będzie zachwycać przez lata.

Chapel Parket ®

kolekcje

Chapel Parket

Chapel Basilica

Chapel Cathedral

Chapel Hermitage

Chapel Convent

Chapel Parish

Chapel Minister

Chapel Monastery

Chapel Abbey

Chapel Priory

kolory

wzory ozdobne

selekcja drewna

Szeroki wybór różnych kolekcji

W sklepie Dębowy Młyn możecie Państwo znaleźć obszerny wybór kolekcji podłóg firmy Chapel Parket. Wśród nich są takie linie jak:

  • Chapel Basilica,
  • Chapel Cathedral,
  • Chapel Abbey,
  • Chaper Convent

i szereg innych. Oprócz tego oferujemy duży wybór najróżniejszych kolorów desek tej firmy oraz wzorów, w tym jodełek i mozaik.

Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się asortymentowi, jaki mamy Państwu do zaoferowania. Jesteśmy pewni, że wybierając deski na podłogi Chapel Parket, będziecie nie tylko zadowoleni, ale także oczarowani tym, jak pięknie będą wyglądały w Waszym domu czy każdym innym wnętrzu.