Podłogi drewniane z desek warstwowych

Drewno, jako materiał, który cieszy się niesłabnącą popularnością w zdobieniu wnętrz, przeżywa swój renesans. Co więcej, daje ono też ogromne możliwości, jeśli chodzi o wykończenie pomieszczeń, a przy tym nie musi być tak drogie, jak się często mylnie uważa.

Jeśli marzysz o drewnianym parkiecie, jednak obawiasz się ceny, to w takim razie ciekawą propozycją będą dla Ciebie deski warstwowe. Jest to doskonałe rozwiązanie, które pozwala się cieszyć pięknem szlachetnego drewna na podłodze. Deska warstwowa jest niczym innym, jak tylko szlachetnym rodzajem panelu, który jest złożony z dwóch albo trzech warstw. Dwie spodnie są wykonane z drzewa iglastego lub tańszego drewna liściastego. Natomiast to, co interesuje nas najbardziej – czyli wierzch – jest wykonany z pięknego, szlachetnego drzewa.

Atrakcyjna oferta podłóg

W salonie Dębowy Młyn znajdziesz szeroki wybór pięknych desek warstwowych, które z całą pewnością będą idealną ozdobą Twojego salonu, sypialni czy jakiegokolwiek innego pomieszczenia. Wśród proponowanych rodzajów drewna możesz znaleźć między innymi:

  • dąb naturalny,
  • dąb naturalny biały,
  • dąb przyciemniany czarny,
  • dąb podwójnie przyciemniany czarny,
  • i wiele innych.

Dlaczego akurat warto postawić na deski warstwowe? Są one nie tylko równie piękne, co lite drewno, ale są też bardzo wytrzymałe. Doskonale sobie radzą z wilgocią, a co najważniejsze – są też często tańsze. Ponadto deski panele warstwowe są częściej polecane do pomieszczeń, w których wykorzystano ogrzewanie podłogowe.

Oprócz piękna samego drewna deski warstwowe są również oferowane w różnych wzorach – począwszy od tych, które do złudzenia przypominają zwykłe deski, po jodełki czy piękne mozaiki. Dzięki nim ozdobi się każde wnętrze, niezależnie od stylu, w jakim zostało wykończone.

Stawiamy na solidność, tradycyjne rzemiosło i różnorodność, dlatego oferujemy zarówno klasyczne deski lite oraz warstwowe z drewna rodzimego, zachwycające bogactwem kolorystyki i głębią barw drewna egzotyczne, jak również szykowne jodełki, mozaiki. Te ostatnie dobrze sprawdzają się w luksusowych, przestronnych pokojach, zwłaszcza gdy komponują się z meblami oraz resztą wystroju. Klasyką samą w sobie są niewątpliwie jodełki francuskie, które święciły triumfy już w XVI wieku na dworze Franciszka I Walezjusza. Te układane w charakterystyczny ukośny sposób deski, staną się ozdobą zarówno nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, jak i tych bardziej okazałych.

Dla dużych przestrzeni, wymagających niekonwencjonalnych rozwiązań, proponujemy serię podłóg ChapelParket – stonowane, spokojne barwy, postarzane autorską metodą heblowania deski, spotykają się tu z kreatywnością projektantów, którzy proponują całkowicie oryginalne i niepowtarzalne współczesne wzory. Dobranie perfekcyjnego parkietu, to nie tylko dylemat domowników, właścicieli hoteli czy restauracji, ale także przedstawicieli przemysłu i instytucji publicznych. Z myślą o nich powstały podłogi sportowe o zwiększonej wytrzymałości i technologii montażu, a także uniwersalne mozaiki przemysłowe.

Wybierając deski warstwowe w Dębowym Młynie, masz pewność, że masz przed sobą najwyższej jakości produkty renomowanych producentów, które będą służyły Ci przez długie lata.