Podłogi drewniane – Wrocław i okolice

Naszą bogatą ofertę i profesjonalne usługi rozszerzamy na Wrocław i okolice. Chcemy podzielić się naszą wiedzą oraz doświadczeniem i doradzić, jaka drewniana podłoga, taras czy elewacja będzie najlepsza dla Twojego projektu. Odpowiednio wykonane i pielęgnowane posłużą dziesięciolecia. Zapraszamy po mnogość możliwości, jakie daje drewno.

salon podłóg wrocław

DREWNO NA PODŁOGI – DESKI TARASOWE – ELEWACJE DREWNIANE – CHEMIA DO PIELĘGNACJI PODŁÓG

Znajdziesz u nas naturalne drewno na podłogi w tym:

 • deski podłogowe dębowe,
 • deski podłogowe jesionowe (również Thermo Jesion),
 • szeroki asortyment podłóg z drewna egzotycznego,
 • parkiety (m.in. jodełka francuska, jodełka węgierska, mozaika pałacowa),
 • listwy drewniane i cokołowe.

W ofercie mamy również panele (np. warstwowe czy winylowe), które nie odbiegają swoim wyglądem od prawdziwych desek drewnianych, a są od nich o wiele tańsze. Oprócz podłóg oferujemy różnorodne rozwiązania na zewnątrz budynku:

 • deski tarasowe naturalne,
 • deski tarasowe kompozytowe,
 • drewno na elewacje.

W asortymencie salonu Dębowy Młyn nie brakuje również produktów niezbędnych do dbania i zabezpieczania drewna. Ochronę zapewnią proponowana przez nas chemia do pielęgnacji podłóg oraz tarasów, a także lakiery do podłóg, kleje do podłóg, olej do tarasów, czy wosk pielęgnacyjny.

Podłogi drewniane – idealne połączenie piękna i trwałości

Podłoga z litych drewnianych desek to najlepszy wybór dla osób szukających podłogi, która stanie się ozdobą wnętrza. Prawdziwe piękno kryje się w naturze, a naturalne podłogi są zdrowsze i zdecydowanie trwalsze od jakichkolwiek sztucznych wyrobów. W przeciwieństwie do posadzek wykonanych z płytek, kamienia czy nawet paneli, są ciepłe w dotyku, nie elektryzują się i są nieszkodliwe dla alergików. Struktura drewna i grubość desek dobrze tłumią hałas, a dzięki naturalnym zdolnościom absorbują wilgoć, regulując tym samym mikroklimat każdego pomieszczenia. Gdy po kilkunastu latach użytkowania podłoga z litego drewna się podniszczy, wystarczy ją przeszlifować, powtórnie pokryć lakierem lub olejem i będzie jak nowa.

usługi parkieciarskie
parkiety
tarasy
podłogi

Usługi parkieciarskie – Wrocław i nie tylko

Już od 25 lat świadczymy profesjonalne usługi parkieciarskie, w których zakres wchodzi:

 • układanie podłóg,
 • układanie parkietów,
 • renowacja starych podłóg,
 • cyklinowanie bezpyłowe,
 • pielęgnacja podłóg.

Układamy zarówno rozwiązania klasyczne, np. deski dębowe, jak i podłogi z szerokiej gamy drewna egzotycznego o mniej klasycznym charakterze, strukturze i kolorze. Podłogi drewniane z desek litych i warstwowych to nie wszystko – układamy też podłogi sportowe, tarasy naturalne i tarasy kompozytowe oraz elewacje drewniane. Obszar naszych działań to przede wszystkim Wielkopolska, Wrocław i okolice. Podejmujemy się również realizacji większych inwestycji w całej Polsce, a nawet za granicą.

Wysoka jakość i profesjonalne doradztwo

25-letnia rodzinna tradycja pracy z drewnem zobowiązuje. Zawsze stosujemy najwyższej jakości kleje, oleje i lakiery. Rozumiemy, że podłogi drewniane należy tworzyć z pasją — drewno wymaga właściwego podejścia i zastosowania odpowiednich metod i chemii do wykończenia i zabezpieczenia desek.

Współpracujemy wyłącznie z dostawcami, którzy gwarantują wysokiej jakości drewno na podłogi, w tym również deski lite nadające się na ogrzewanie podłogowe, drewno na tarasy i drewno na elewacje oraz środki i chemię do pielęgnacji drewna, to m.in.: DLH, Silvadec, Chapel, Wakol, Loba, Flooria. Dębowy Młyn to wieloletnie doświadczenie, fachowa wiedza, profesjonalne doradztwo, kompleksowa obsługa i wysokiej klasy materiały w konkurencyjnej cenie. Teraz także we Wrocławiu.